1 / 4
ИЗРАБОТКА на настрешници, огради и БАНЕРИ од Плексиглас
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2020 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТУВАМ настрешници, огради од ковано железо и БАНЕРИ од Плексиглас за разни потреби.
Цената е ПО ДОГОВОР (од зависност од габаритот)

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
070337499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам