1 / 12
Се издава стан во Штип (ЦЕНТАР)
225 €
Цената не е фиксна
20.06.2022 11:37

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Плоштад Слобода

Се издава реновиран стан во центарот на Штип (Плоштад Слобода) на прв кат. Станот може да се пренамени и за деловен простор ( канцеларии за Нотар , Адвокат ,Екон.биро Извршител и сл. )
Слободен од 01.07.2022 год

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Мите
Потврден огласувач
078215852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам