1 / 12
APARTMAN VO OHRID ZA 7 ISOBI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2023 18:21

Охрид / Охрид

Apartman so 2 spalni sobi odvoena kujna,golema terasa na prizemje,tv vo sekoja soba,wf....

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
078256035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам