1 / 5
DVB-C hd resiver
1.200 МКД
Цената не е фиксна
31.07.2020 12:53

Куманово / Куманово

Dvb-c hd resiver so av izlez ;hdmi izlez i skart

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078232520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам