Logo

KUPUVAM KAMP PRIKOLKA VO OHRID t. 077 709 770

Број на оглас: 3661419 | Објавен на: 02.08.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се бара


KUPUVAM KAMP PRIKOLKA VO OHRID.
Ponudete Kamp prikolka so sliki na Viber i kontakt na t. 077 709 770.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач