1 / 6
Apartmani
1 €
13.08.2022 16:08

Охрид / Охрид

Apartmani vo Ohrid ekstra povolno , dve spalni so posebni kuptila ,zaednicka kujna i trpezarija ,apartmanite se naogjaat vo blizina na stadionot biljanini izvori
Tel: 070 232 544

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

D
Потврден огласувач
072233863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам