1 / 4
Volvo FH440 - 2007g
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.07.2020 09:52

Македонска Каменица / Делчево

Se prodava Volvo FH 440, 2007 godina
Nov motor, smeneto novo AdBlu
Odrzuvano domakinski so redovni servisi
Reg na BG tabli

Info na viber na +38971831797

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
071831797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам