Logo

FABRICNA REZERVNA GUMA ZA BMW E60 17"

Број на оглас: 3661777 | Објавен на: 02.08.2020, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 125

Висина на гума: 80

Дијаметар на гума: 17

Цена: 80 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


FABRICNA OD BMW E 60 ..125/80/17....ODGOVARA I NA BMW E90 I BMW SERIJA 1....NE KORISTENA .....CENA E 80 €...

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 TOMCHE

Потврден огласувач