1 / 1
Volvo FH 380
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.08.2020 10:12

Битола / Битола

Se prodava Volvo fh380 mozi zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
070269408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам