Baram Rabota
1 €
29.07.2020 21:44

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Nega na stari lica

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Jagoda
Потврден огласувач
079331986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам