Logo

FIAT PUNTO 1.2 16V 82KS

Број на оглас: 3662351 | Објавен на: 03.08.2020, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Punto vo super sostojba so 156 000 km so ispravna klima,neregistrirana

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач