1 / 9
stari banknoti
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2021 21:39

Куманово / Куманово

prodavam stari banknoti od razlicni zemji i periodi. za poveke sliki pisete na mejl ili na viber 071 310017..

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам