1 / 11
Kujca Kicevo
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2020 02:25

Кичево

Број на соби:

7

Квадратура:

434 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

683 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Redzo Rusit Zajazi br 2 Kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2.
Kujcata ima prizemje sprat i potkrovje od 434 metri kvadratni so centralno i podbo greenje ( drva , nafta , struja ) dvorno mesto 683 metri kvadratni so garaza furna i fontana .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vele
Потврден огласувач
070223886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам