1 / 1
Kafic bara cupinja za rabota
1 €
16.10.2022 13:47

Битола / Битола

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Kafic SELECT prlagonka 2 ima potreba od cupinja za rabota kako sankerka i kelnerka isklucivo so iskustvo

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
078430487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам