1 / 12
Daf xf 410 komplet so prikolka REG CELA GOD
16.000 €
Цената е фиксна
24.01.2022 20:42

Кичево

Prodavam
Daf xf 105 , 410 - 2007 - 960.000 km
Komplet so prikolka samro - nova cerada

Registrirani cela godina so zelen karton

KOMPLETNO SERVISIRANI SPREMNI ZA RABOTA

I vlekacot i prikolkata se so novi gumi


Cena za komplet 16.000 eur

ZAMENA ZA EURO 6

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

078321631
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам