1 / 2
ZVUCNICI Biema 300w 15ki so SKRETNICA
16.000 МКД
30.07.2020 10:30

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat 2 zvucnici BIEMAPVB 300w sinus 8Ohms realna cista 300wati snaga na 8 ohms muzicka snaga 500w.
Zvucnicite poseduvaat kvalitetna orginalna SKRETNICA sto ovozmozuva kvaliteten zvuk koj se meri so mnogudrugi firmi ki.
070 617 847

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

....
Потврден огласувач
070617847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам