1 / 2
Karaoke Wireless Speaker - Karaoke zvucnici - Novi
3.990 МКД
Со вклучен ДДВ
29.04.2022 13:31

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Karaoke Wireless Speaker System V-808 8" Subwoofer

Trolley Portable Wireless Bluetooth Home Entertainment System

Караоке музички систем со ЛЕД Осветлување и дисплеј, 1х караоке безжичен микрофон
вградена батерија за безжично користење, тркалца и рачка за пренесување, Одличен звук

SPECIFICATIONS:

Speaker units :8"subwoofer + treble
DC 15V power supply
Rechargeable built-in battery
(With 7.4V/ 1800MAH battary )
Plastic box (whole box)
AC 110V-220V /50-60HZ

SIZE:
G.W:4.5KGS N.M:3.61KG
Product size:L25.5*H38.5*W18.5cm

Moznost za on-line uplata i isporaka po brza posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам