1 / 4
FIXIE SINGLE SPEED FIKSNA GLAVINA
1.500 МКД
28.05.2023 08:13

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

NOVA - UNIVERSAL
FIXIE SINGLE SPEED FIKSNA GLAVINA
SPICI - 18
ZAPCI - 18
PODESUVANJE
MOZE DA SE DVIZI NAPRED NAZAD
I SO KONTRA KOCENJE

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stefan Mite
Потврден огласувач
075425980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам