1 / 2
CD Changer za BMW
2.500 МКД
Цената не е фиксна
14.08.2020 13:00

Аеродром / Скопје

Ispravna sostojba 6 CD diskovi. Izvaden e od BMW E60 2007 god sigurno odgovara i za drugi BMW vozila posle taa godina.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
78239324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам