1 / 4
Se prodava vila so ovostarnik
30.000 €
Цената не е фиксна
30.07.2020 13:59

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2200 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1998

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

PLUZDINO BB

se prodava vila so ovostarnik

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Trajco
Потврден огласувач
078264512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам