1 / 12
SEAT KICK SCOOTER EXS
690 €
18.05.2022 09:55

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

▶️ ELEKTRICEN SCOOTER

▶️ MARKA - SEAT EXS

DIREKTEN UVOZ " ITALIA - MAKEDONIA "
SO PLATENA CARINA

Едноставна и одржлива подвижност

Иднината е слобода. Во ерата на нова урбана мобилност, постои едноставен, одржлив еколошки и забавен начин.Никогаш не било полесно да се обиколите низ градот co новиот електричен скутер од SEAT EXS. Побарајте понуда или информација од BROKER AUTO.

▶️ Broker Auto
📲 Tel....070 731 589
🛣 2320 Delchevo
🇲🇰 MAKEDONIJA

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Се продава од:

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija A3
Потврден огласувач
070 731 589
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT KICK SCOOTER EXS

690 €

FIAT DUCATO 2.3 JTDM - SLEP

21500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам