1 / 12
Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni
159.990 €
Цената е фиксна
06.10.2021 18:01

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

vo blizina Bratstvo Migjeni

Prodadena!
Odlicna nova kukja komplet opremena so mebel, plus parno greenje niz celata kukja.

Kukjata sodrzi:

Podrum:
Prizemje: Hodnik, Dnevna soba, Kujna so Trpezarija, Kupatilo.

1 Kat: Hodnik, Dnevna soba so Balkon, Spalna soba, Detska soba, Kupatilo.

2 Kat: Hodnik, Dnevna soba so Balkon, Spalna soba, Detska soba, Kupatilo.

Dvorno mesto: 150m2
Stanben prostor na kat: 70m2
Vkupno Plac: 220 m2

lokacija: Vo blizina na shkolo Bratstvo Migjeni.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам