Logo

Prodavam stan vo struga

Број на оглас: 3662899 | Објавен на: 02.08.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 76 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1985

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: Velko vlahovik

Цена: 40.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stan vo Struga blisku do plazite Versus i Aqvarius

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач