1 / 2
Masina za perenje na tepisi
650 €
06.08.2021 10:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Monofazna vo dva smera. Sekakvi cetki susari (centrifugi) susi do 95% dimenzii od 2,7m se do 3.1m vrsime posreduvanje na dokumenti preku programata za samo vrabotuvanje UNDP

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078316242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам