1 / 2
Susara centrifuga za tepisi
1 €
04.05.2021 08:10

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Susi da95% nudime masini za petenje na tepisi sekakvi cetki posreduvame preku programata za samovrabotuvanje UNDP 2.7m 300m 330m

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078316242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам