1 / 12
APARTMANI vo Pestani Vila Galeria
1 МКД
Денес 10:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Apartmani posebno kupatilo balkon, opremena kujna, sopstven parking, cable TV, WiFi ... Povejke info na mob 075397776

Категорија: Останато

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075397776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам