1 / 6
RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија
850 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.12.2022 12:39

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма).

D D R 4
- 800ден 4GB DDR4 AFOX (3 год гаранција)
- 1,800ден 8GB DDR4 HYNIX @3200MHz, HMA81GU6DJR8N (5г. гар.)
- 2,000ден 8GB DDR4 HP @3200MHz, HYNIX chip (5г. гар.)
- 3,700ден 16GB DDR4 KINGSTON FURY-X @3200MHz (5г. гар.)
- 4,000ден 16GB DDR4 ASUS ROG STRIX @3200MHz (heatsink) (5г. гар.)
- 4,000ден 16GB DDR4 LENOVO LEGION @3200MHz (Heatsink) (5г. гар.) едно парче


D D R 3
- 1,000ден 4GB DDR3 KINGSTON @1333MHz (3г. гар.)
- 1,100ден 4GB DDR3 HYNIX @1600/1333MHz (5г. гар.)
- 1,100ден 4GB DDR3 SAMSUNG @1600/1333MHz (5г. гар.)
- ПРОДАДЕНО 8GB DDR3 HYNIX @1600/1333MHz (5г. гар.)

- 1,100ден 4GB DDR3 PATRIOT @1866, w/Heat Sink, Viper 3 Black Mamba, P34G189UB - користени, со ладњаци, две парчиња paired


D D R 3 notebook (евентуална монтажа 250ден)
Standard 1.5V >> 1,100ден 4GB DDR3 soDimm KINGSTON @1600MHz (3)
Low Voltage >> 1,200ден 4GB DDR3 soDimm AFOX @1600MHz (3)
Low Voltage >> 1,400ден 4GB DDR3 soDimm KINGSTON @1600MHz (3)Праќам по карго со откупнина на Ваш трошок.
ЦЕНИТЕ СЕ ФИКСНИ.

До 1700, потоа на ВИБЕР ако сум во можност ќе ви одговорам.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава / Можна е замена од:

Суб Име
Потврден огласувач
070331222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам