1 / 4
SE IZNAJMUVA - NOV STAN VO OHRID
По Договор
30.03.2022 16:26

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se iznajmuva luksuzno opremen i komoten stan so golemina od 77m2 . Stanot se naogja kaj biljanini

Stanot se naoga na vtor kat (zgradata ima lift) i e opremeno so: podno greenje, klima so inverter, mashina za perenje, kujna, toalet, terasa, edna spalna soba so golema krevet + uste edna soba so dve krevetcinja posebni, vo dnevna ima trosed so pustanje i se drugo ostanato sto e potrebno za udoben prestoj.
Parkingot e besplaten i e obezbeden.

CENA: 100 evra / nokevanje

SLOBODNI TERMINI

STAN - APARTMAN - LUKSUZEN - СТАН - АПАРТМАН - ЛУСКУЗЕН

Kontakt:
078 - 864 - 573 - SLAVKO

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dooel Noce
UL. BRAKA MILADINOVCI , MISLESEVO
Потврден огласувач
075556144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам