1 / 6
Автомобилска приколка
1 €
09.05.2022 16:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Екслузивно !!!
Приколка Тема Про
300x150 x30
350x150 x30
Опција Церада 140cm Над Канати.
Само во Евро Стил- Битола, Прилеп, Струга, Лозово, Струмица како и кај нашите дилери ширум Македонија.!!!!!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Evro Stil
Потврден огласувач
047/233-100
236-100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам