1 / 11
Slow Cooker Coral SC 320
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2021 09:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Slow Cooker Coral SC320
КАРАКТЕРИСТИКИ
Одвоен керамички сад од 6,5 л
Овално висококвалитетно куќиште од не'рѓосувачки челик
Огноотпорен стаклен капак
Термички изолирани рачки
Три режими на работа: Бавен, висок, автоматски
Рамномерна распределба на топлина
Заштита од прегревање
Моќност: 350 W
Постои можност за договор околу цената.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Radmila
Потврден огласувач
071332262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам