1 / 8
SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.12.2021 14:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaar SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS
SE PRODAVAAT SLIKI .
NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS GOTOVI
1 DELNA DIMENZII 36X57sm cena 600den
2 DELNA DIMENZII 30X50sm cena 1200den
3 DELNA DIMENZII 55X32sm cena 1800den
4 DELNA DIMENZII 55X23sm cena 2400den
Postoi moznost za dogovor okolu cenata
Samo za seriozni klienti

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Radmila
Потврден огласувач
071332262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам