1 / 1
Giant Simple Single (NOV)
12.000 МКД
Цената е фиксна
28.11.2022 18:16

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Tocakot e dva pati vozen....

Specifikacii:
https://www.liv-cycling.com/us/simple-single-w-2015

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

filip360
Потврден огласувач
075555000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам