Logo

Fiat Ducato

Број на оглас: 3664282 | Објавен на: 01.08.2020, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


FIAT DUCATO

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 Venco

Потврден огласувач