1 / 4
Справа за вежбање на стомачни мускули
3.500 МКД
Цената не е фиксна
01.08.2020 16:52

Куманово / Куманово

Справата е во добра исправна состојба, не е многу користена.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076756300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам