1 / 1
Kuka vo Makedonski Brod
1 €
02.04.2022 16:54

Македонски Брод

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

M. Brod

Kukata e karabina. Imotno pravno I urbanisticki so komplet I dokumenti

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
078430170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам