1 / 2
Montaza,demontaza,polnenje freon na site vidovi klima uredi
1.000 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 13:31

Кисела Вода / Скопје

Prodazba na klima uredi od markata
Standard, Inverter
Vivax aeri
Vivax aemi
Gree site modeli
Montaza i demontaza
Polnenje freon
Servisiranje
Tel.za kontakt
071 339 768 Stefan
078 270 318 Goran

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078-270-318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам