1 / 11
SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR
1 €
Цената е фиксна
27.04.2021 21:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Apartmanot se izdava za 4 lica
Povrisna 36 m2

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

VOLOS
Потврден огласувач
076479551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам