1 / 8
Пластични делови за расклоплива столица
По Договор
02.08.2020 12:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

1. 2х12х39
2. 2х12х94
3. F 16/ 8 х5

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

///
Потврден огласувач
075887323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам