1 / 11
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID
По Договор
27.09.2022 12:39

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul. Partizanska br.1

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsija. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna, kompletno opremeni, spalna soba so bracen krevet, detska soba so dva kreveti, i 2 wc, i 2 terasi. Stanot e opremen so kablovska televizija i wifi.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Gordana
Потврден огласувач
078527431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам