1 / 1
kompjuterska masa - plava
900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2022 12:32

Бутел / Скопје

se prodava kompjuterska masa 50x60x80 vo odlicna sostojba TELEFON ZA KONTAKT 072/273-761

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072310080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам