1 / 7
Jet ski Kawasaki Ultra 150
3.500 €
18.05.2021 17:15

Карпош / Скопје

Se prodava jet ski Kawasaki Ultra 150.
Redovno servisiran i odrzuvan, vo odlicna sostojba i vozen samo vo ezero.
So atestirana prikolka.
Skuterot e mnogu starten i krajna brzina povekje od 100km/h. Odlicen e za vlecenje i sport na voda.
1200cc
150hp

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075278603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам