1 / 12
Se iznajmuva lux apartman.
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2021 10:19

Штип / Штип

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2

Година на реновирање:

2

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Asnom 60

Se iznajmuva apartman
Се изнајмува апартман
Rent apartment
075270395

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ВН
Потврден огласувач
075270395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам