1 / 10
Izdavam apartmani Pestani
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.08.2022 17:19

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Se izdavaat apartmani vo Pestani so zasebna kujna i kupatilo, klimi, internet

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам