1 / 7
APARTMANI vo Pestani
1 МКД
22.08.2020 12:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Posebno kupatilo kujna dvor privaten Parking.... Cena po dogovor ==>>. 070 256 455... 070 256 455 pero. <==. Informacii samo na ovaj broj

Категорија: Останато

Се продава од:

Oglasi MKD
Потврден огласувач
076202041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам