1 / 12
18 Central Ohrid/strog centar *200m od pristaniste/korzo*
750 МКД
Со вклучен ДДВ
30.07.2022 11:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. Dimitar Vlahov , Ohrid

1-soben apartman za iznajmuvanje vo najstrog centar na Ohrid (stara avtobuska stanica) so pogled kon Galicica i ezeroto.

Apartmanot e za max. 4 lica.
Spalna soba: 1 dupli krevet Dnevna: 2 edinecni kreveti

Odlicna lokacija: kej/pristaniste/korzo-200m ; Kipper - 40m, Ramstore/Tinex-150m.

Parking, WI-FI, LCD TV kablovska, klima, muzicki sistem, kompletno opremena kujna, krpi lux gel za tusiranje, itn..

1-2 lica: 2000 MKD/nokevanje , so vkluceni turisticki taksi
3-4 lica: 2800 MKD/nokevanje, so vkluceni turisticki taksi
**Minimum 3 nokevanja**

Rezervacii: 076/773322 (10-22h)
18central.ohrid@gmail.com
Instagram: 18central

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

18 Central
Потврден огласувач
076773322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам