1 / 1
Се продаваат PS4 Игри
8.000 МКД
Цената е фиксна
03.08.2020 15:13

Прилеп / Прилеп

Spiderman PS4 2 000ден.
Ghost of tsushima 3 500ден.
Assassin's Creed Odyssey + Origins 2 500ден.

Контакт телефон: 070 563 593-Давор

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - GAMES

Се продава од:

Давор
Потврден огласувач
070563593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам