1 / 10
Volvo v40
1.650 €
Цената не е фиксна
13.09.2022 10:15

Струга / Струга

Марка:

Volvo

Модел:

V40

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2018

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volvo v40
Full oprema, 4 zimski, 4 letni gumi.
Moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

CAPRi
Потврден огласувач
070726883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам