1 / 1
PROFESIONALNA MASAZA
700 МКД
25.12.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Kvalifikuvan maser za sportski, terapevtski, relaks i medicinski masazi { za pomali problemi so rbetniot stolb.} Molam bez javuvanja za erotski i slicni masazi. Javuvanje i zakazuvanje na 077 633406 direktno i na viber.

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077 633406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам