1 / 12
SLEP SLUZBA DAMJAN 24/7
1.111 МКД
06.08.2022 12:20

Битола / Битола

Брза, безбедна и достапна 24 часа влечна служба во Битола, која врши транспорт низ цела Македонија и Европа.
Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24/7.
Нашата мисија е да бидеме достапни за вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.
Вршиме професионален превоз на:
-Автомобили
-Комбиња и товарни комбиња
-Земјоделски машини
-Трактори
-Приколки
-Вилушкари
-Оштетени возила (сообраќајка)
-Релокација (нерегистрирани возила)
-Странски возила, одјавени, превоз до царински терминал и посредување на документи за царина
-Секаков вид на стока и моторни возила

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
076209709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам