1 / 3
REFLEXOMED II - Masazer za noze
629 €
Цената е фиксна
04.08.2020 13:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

REFLEXOMED - Масажер за нозе

-Германско производство
-Квалитетна масажа на стапалата
-Фиксатор масажа на ахиловата тетива
-Компресирачка масажа со 6 воздушни перничиња
-3 различни видови на масажни ролери

Технички спецификации:


Димензии 48.1 x 40.2 x 24.8 см
Тежина: 8.5кг
Моќност: 65W
Време на работа: 15мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

Casada
Потврден огласувач
070315226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам